MSV Nitra 2012 (Slovensko)

19. ročník MSV Nitra 2012 sa niesol v znamení zvýšenej potreby inovačného rozvoja. Naša spoločnosť reagovala výstavou lietadla Viper SD-4, v najmodernejšej výbave, s prehľadnými a veľkými digitálnymi SkyView systémami, záchranným systémom pre celé lietadlo, autopilotom a ďalšou skvelou výbavou. Ukázalo sa, že Viper SD-4 bol ozajstným oživením strojárskeho veľtrhu, ktoré sa stalo atraktívne nielen pre leteckých fanúšikov, ale hádam pre všetkých návštevníkov veľtrhu a zástupcov médií.

Prezrite si články v médiách:

Hnonline.sk: Strojári hľadajú stovky pracovníkov

Čas.sk: Strojársky veľtrh v Nitre láka aj na toto ultraľahké lietadlo Viper

Pluska.sk: Na strojárskom veľtrhu v Nitre zoženiete aj lietadlo

Teraz.sk: Strojársky priemysel zostane ťahúňom slovenskej ekonomiky 

Ohlas.sk: Viper SD-4 na MSV 2012 v Nitre

Zisk ceny „Strojársky výrobok roka 2011“

svr-2011Viper SD-4 zaznamenal na MSV Nitra 2012 vynikajúci úspech v podobe významného ocenenia „Strojársky výrobok roka 2011“. Ocenenie, ktoré je odmenou za doterajšiu precíznu prácu a motiváciou do ďalších rokov, prevzal generálny riaditeľ spoločnosti Tomark, Ing. Daniel Tomko, z rúk prezidenta Zväzu strojárskeho priemyslu SR Ing. Milana Cagalu CSc.

Našu expozíciu navštívili aj významné osobnosti politického či kultúrneho života. Ihneď v prvý deň veľtrhu náš stánok navštívil minister hospodárstva SR Ing. Tomáš Malatinský. Živo sa zaujímal o prednosti a praktické využitie takéhoto lietadla. Pán minister ocenil jeho široké využitie - cestovanie, relax, výcvik a mimoriadnu prednosť, že lietadlo je celokovové. Zvlášť ho zaujal záchranný systém pre celé lietadlo, ktorý je jeho súčasťou, a ktorý výrazne zvyšuje pocit letovej bezpečnosti, pohodu a komfort v každom okamihu letu. Ministra hospodárstva potešilo, že také dizajnovo krásne celokovové lietadlo sme schopní konštruovať a vyrábať na Slovensku, byť príťažliví aj za hranicami a robiť tak dobré meno nielen Slovenskej republike ale aj slovenským firmám, snažiacich sa napredovať a byť úspešnými doma i v zahraničí.

Comments are closed.

up