Medzinárodné letecké dni SIAF

Vážení leteckí priaznivci,

najväčšia letecká udalosť u nás, Medzinárodné letecké dni SIAF 2013, ktoré sa konali 31.augusta - 1. septembra na letisku Sliač priniesli krásnu leteckú show, plnú dynamických letových ukážok i lahodných vystúpení.

Viper SD-4 prezentoval svoje letecké umenie ako jediné športové lietadlo v kategóriách UL / LSA. Počas pekných letových ukážok Viper dokumentoval skvelé letové vlastnosti, dynamiku i ladnosť pohybov. Dokonca sa mu dostalo aj uznania, že bol nositeľom pokojného a bezstarostného letu, popri nadzvukových stíhačkách či bojových lietadlách. Statická ukážka Viper SD-4 bola ťažko prehliadnuteľná, pozícia lietadla bola ihneď vedľa atraktívnych prúdových vojenských superrýchlych strojov. Skvelú atmosféru podujatia dotvárali fanfáry vojenskej kapely, ktorá zaujala miesto medzi nádhernými leteckými kúskami a Viper-om, akoby spájala dva odlišné letecké svety. Svet moci i obdivu a svet užívania si pohodového a príjemného lietania.

Ďakujeme organizátorom MLD SIAF 2013 za kvalitne organizovanú, aj keď náročnú akciu, všetkým leteckým fanúšikom, fanúšikom nášho lietadla Viper SD-4, za návštevu i za skvelú atmosféru na vynikajúcom domácom podujatí. Viac v fotogalérii:

Comments are closed.

up