Airshow – otvorenie letiska vo Švajčiarsku

bresacourt_pozvankaPri príležitosti otvorenia nového letiska Jura Bressaucort (LSZQ) vo Švajčiarsku, v dňoch 5. – 6. mája 2012, organizátori tejto akcie pozvali aj zástupcov našej spoločnosti s prezentáciou lietadla Viper SD-4, ktorý na organizátorov vynikajúco zapôsobil svojim exkluzívnym vybavením a nádherným dizajnom na  veľtrhu AERO Friedrichshafen 2012.

Na slávnostnej akcii sa Viper SD-4 predstavil v statickej a mnohých letových ukážkach. Jeho vzhľad a  letové vlastnosti si vychutnávali nielen piloti, ale aj leteckí fanúšikovia, ktorí ocenili mimoriadne správanie sa lietadla počas letu, ako aj jeho pevnosť , pri súčasnom zachovaní ľahkosti a stability.

Tieto referencie, ako priame dôkazy boli stimulom k vytvoreniu nového obchodného zastúpenia pre Viper SD-4 vo Švajčiarsku. Sme radi, že práve takáto priama príležitosť, keď Viper očaril svojimi letovými vlastnosťami,  poskytla priestor pre vytvorenie novej, a veríme, že úspešnej spolupráce.

Koniec-koncov, fotozábery dokazujú, že napriek nie vždy peknému a vhodnému počasiu, sme mohli vytvoriť nasledujúce zábery, z príletu, letiska, ktoré súdiac podľa plagátov a bannerov sa nieslo v znamení dokonalej prípravy na príchod Viper-a, ale hlavne nádherných pohľadov na majestátne Alpy, švajčiarsky vidiek, lietanie v peknom, slnečnom počasí, či obzvlášť atraktívne zábery počas lietania uprostred neprehľadných mrakov v súvislej vrstve oblačnosti...

Comments are closed.

up