Aero Friedrichshafen 2013 (Nemecko)

Na 20. ročníku medzinárodného leteckého veľtrhu Aero Friedrichshafen 2013, ktorý sa uskutočnil v dňoch 24 – 27. apríl 2013 spoločnosť Tomark vystavovala v hale B1 - 213 dve moderne vybavené a vizuálne podmanivé lietadlá Viper SD-4, ktoré celú aero show jednoznačne dizajnovo povýšili a jednoznačne prispeli k vysokej kvalite podujatia

- Viper SD-4 „LX“ v luxusnej verzii, s modernými leteckými prístrojmi a LCD displejmi, 10“ SkyView, s autopilotom, GPS, zabezpečujúce pohodlnú kontrolu letu, záchranným systémom, excelentné vybavenie kabíny, kožené sedačky a iné, navrhované pre leteckých fanúšikov, ktorí obľubujú jedinečný komfort spojený s vynikajúcimi letovými vlastnosťami a unikátnym dizajnom i nádhernými farbami.

 - Viper SD-4 „Classic“, stará dobrá klasika, ideálne riešenie pre skúsených pilotov a pre nadšencov ručičkových ukazovateľov. Aj v dnešnej dobe veľmi obľúbené riešenie mnohých prístrojoviek. Kombinácia 80 mm prístrojov na kontrolu letu a 57 mm na kontrolu motora s rádiom, odpovedačom a GPS, obohatená o záchranný systém so zaujímavou farebnou šachovnicovou kamuflážou, predstavovalo významné oživenie vystavovaných lietadiel na tohtoročnom leteckom veľtrhu.

Ponúkame Vám zaujímavé foto zábery z návštev nášho stánku, samotný vzhľad expozície, ako i doplnkové služby pre záujemcov o naše lietadlo.

Comments are closed.

up